Star magazín o Robertovi

26. august 2009 at 15:11 | ADU |  Robert Pattinson - news

Robert Pattinson zarába milióny, točí jeden film za druhým a vďaka médiám jeho popularita u žien stále rastie. My sa ale pýtame, "naozaj takto vyzerá vysnívaný mužský princ"?
Pretože ak áno, všetci bezdomovci na Hlavnom nádraží sa môžu radovať. Odteraz dostanú každú ženu!
Očakávame sprchu nesúhlasných komentárov..

ANI JA S NIMI NESÚHLASÍM!
Rob je jednoducho taký.Odlišný a práve preto ho majú baby rady. Na nič sa nehrá.

A tu je zopár komentárov od čitateľov:

Denie:Tak to očekáváte správně….Vy si totiž asi neuvědomujete, že každý někdy střelí vedle…A i idol žen,může nkdy žáhnout vedle..Oki??…A aspoň se ukazuje i v té obyčejné části svého já,ne jako některé osobnosti,že???!!!!Zamyslete se nad tím,co píšete!!!

serena: Je to prostě jeho styl,rozcucháne háro,co nejobičejnější oblečení,je rpostě pohodlnej jako většina chlapu a jde vidět že to není žádnej metrouš:-D

Richard: Jsem dospělý muž a showbyznys sleduji jen zřídka. Proto tohoto chlapíka neznám, ale dámy jestli je tohle idol tak je mě opravdu líto dnešní generace. Vlasy umaštěné, naprosto nesymetrický nehezký obličej, když to vidím, říkám si že i já bych mohl být v hollywoodu.

Jana: A to má vypadat jak? Zgelovaný od hlavy až po chlup na noze, aby byl idolem? Kdyby takto vypadal aspoň jeden jediný homelessák, tak si může pískat.. Řekla bych, že mladý pán Pattinson prostě neřeší, aby vždy a všude vypadal jako největší celebrita, která je vzorem pro modní časáky.. Navíc - tady mu to sluší taky…
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 oFFina oFFina | 26. august 2009 at 15:26 | React

presne tak! Robert je mi sympaticky uz len kvoli tomuto... Preco by sa mal drzat nejakych pravidiel celebrit vyzerat vzdy a vsade dokonale ba priam lepsie ako bezni smrtelnici? Ved aj on je len clovek a moze nosit to, co chce!

2 ADU - I love HOT GUYS ADU - I love HOT GUYS | Web | 27. august 2009 at 11:57 | React

[1]: presne !!!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement